Najlacnejsie-PC.sk

Microsoft Office Professional Plus 2016 SK OEM

Zachyťte nápady, ako vám to najlepšie vyhovuje - pomocou klávesnice, perá alebo dotykovej obrazovky. Otvárajte súbory PDF a upravujte odseky, zoznamy a tabuľky, ako ste zvyknutí z wordových dokumentov. Časovo neobmedzená elektronická licencia platná pre 1 počítač.

Viac detailov

Znížená cena!
69,00€ s DPH

137,81€ s DPH

(cena znížená o 49.93 %)

MO16SK

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


Popis produktu

 

Ak zakúpite Microsoft Office zároveň s PC zostavou a operačným systémom Windows, bude Vám zdarma nainštalovaný.

 

Obsahuje inštaláciu známych aplikácií Microsoft Office 2016: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access a Publisher na 1 počítač s operačným systémom Windows 7 a vyšším.


PRIPRAVENÝ INŠPIROVAŤ

Objavte svet Office aplikácií a zjednodušte si svoj život. Plné verzie známych aplikácií Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher vám umožní upravovať PDF súbory, tvoriť referáty alebo životopisy, spisovať a zdieľať nákupný zoznam, využívať integrovaný prekladač a slovník alebo opravy pravopisu kontrolujúci aj skladbu vety. Úspech máte vďaka Office aplikáciám na dosah.

PRIPRAVEN SPOLUPRACOVAŤ

Nenechajte sa obmedzovať, na súboroch môžete spolupracovať v reálnom čase a jednoducho spravovať históriu dokumentov, či už pracujete online, offline alebo spoločne s ostatnými.

PRIPRAVENÝ TVORIŤ V POHYBE

Vďaka online úložisku OneDrive môžete ukladať nepreberné množstvo dokumentov, fotiek, hudby alebo videí, a to zo všetkých vašich zariadení. Súbory môžete jednoducho zdieľať alebo k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Fotky z vášho telefónu premietnete jednoducho vo smart TV alebo nazdieľate súbory s vašimi blízkymi. Už nikdy neprídete o svoje dáta, vždy ich nájdete na svojom OneDrive.

 

Časovo neobmedzená elektronická licencia platná pre 1 počítač.

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk