Najlacnejsie-PC.sk

Genius SP-HF1250B, 40W, 2.0, drevené - reproduktory

Aktívny stereo reproduktorový systém s výkonom 40W (RMS), frekvenčný rozsah 20Hz-20kHz, odstup signálu od šumu 70dB, 3.5mm stereo jack, elegantné satelity, prevedenie v dreve s pevnou konštrukciou, ovládaním na prednej strane.

Viac detailov

Znížená cena!
37,96€ s DPH

46,08€ s DPH

R40W

Dostupnosť: SKLADOM 2ks


Spoločnosť Genius patrí medzi popredných výrobcov počítačových periférií. Výnimkou nie sú ani reproduktory, ktoré väčšinou patria k cenovo dostupnejším. Aktívne stereo reproduktory SP-HF1250B sú určené tým používateľom, ktorí nepotrebujú priestorový zvuk a vystačí si so stereo systémom.

Aktívne stereo reproduktory SP-HF1250B dreveného prevedenia firmy Genius predstavujú modernú reproduktorovú stereo sústavu - sú určené pre tých, ktorí si okrem zvuku chcú vychutnať aj neobyčajne luxusný a elegantný dizajn tohto modelu. Tieto reproduktory však ponúkajú aj kvalitný zvuk, ktorý vynikne pri počúvaní väčšiny hudobných štýlov a hranie hier.

Celkový reálny dynamický hudobný výkon je veľmi solídnych 40W (RMS) a o skvelé zvukové podanie sa starajú širokopásmové reproduktory s priemerom 4". Frekvenčný rozsah celej zostavy činí slušných 20Hz až 20kHz a odstup signálu od šumu je 70dB. Samozrejme nechýbajú ani ovládacie prvky na prednej strane pre úpravu hlasitosti.

 

Záruka: 24 mesiacov

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk