Najlacnejsie-PC.sk

Grand Theft Auto V (GTA 5) - PC DVD, originálna krabicová verzia

Obrovské mesto prešpikované množstvom najrôznejších aktivít a pulzujúca životom. Na prvý pohľad vás určite uchváti nevídaná rozloha mesta Los Santos a priľahlého okolia, ktorá zahŕňa vidiecke usadlosti, husté lesy, púšť alebo hory. Preháňajte sa najrôznejšími dopravnými prostriedkami, ako sú autá, bicykle, motorky alebo napríklad helikoptérou.

Viac detailov

Znížená cena!
44,40€ s DPH

52,47€ s DPH

GTA5PC

Dostupnosť: SKLADOM 2ks


Obrovské mesto prešpikované množstvom najrôznejších aktivít a pulzujúca životom. Na prvý pohľad vás určite uchváti nevídaná rozloha mesta Los Santos a priľahlého okolia, ktorá zahŕňa vidiecke usadlosti, husté lesy, púšť alebo hory. Preháňajte sa najrôznejšími dopravnými prostriedkami, ako sú autá, bicykle, motorky alebo napríklad helikoptérou. Silný dej hry je rozdelený na trojicu postáv Michaela, Franklina a trošku psychopatického Trevora, medzi ktorými je možné jednoducho prepínať a využívať ich silné a potláčať slabé stránky.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Nudiť sa určite nebudete

Okrem voľného pohybu po mape budete môcť plniť veľa hlavných alebo vedľajších úloh roztrúsených po najrôznejších zákutiach rozľahlého mesta i jeho okolia. Vyskúšať si budete môcť základné misie, kde ako poslíček sa budete zoznamovať s najbližším okolí vášho hrdinu. Neskôr sa budete môcť venovať zlepšovanie techniky kradnutie áut, prepadávanie bánk, lúpanie zlatníctvo alebo likvidovanie nepriateľov.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Tímová spolupráca ako základ úspechu

Už nebudete plniť veľké misie sami, ale bude pre ich úspešné splnenie nutné prizvať jedného alebo dokonca obaja ďalších hrdinov. Veľké misie je nutné najprv poriadne naplánovať, čo začne prieskumom okolia a potom si čo najlepšie rozvrhnúť jednotlivé funkcie. Preto voľte čo najlepšie, kto sa na aký úlohu vďaka jeho povahe a tiež zručnostiam hodí.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zabudované RPG funkcie

Už na začiatku má každý z hlavných hrdinov svoje silné a slabé stránky. Michael je skvelý v streľbe, Franklin je majster v riadení motorových vozidiel a Trevor je majster v lietaní na čomkoľvek, okrem lietajúcej metly a koberce. Jednotlivé vlastnosti hrdinov môžete neustále vylepšovať a zabezpečiť tak ich ďalší špecializáciu, aj keď proti predchádzajúcim dielom sa tu na zlepšovanie schopností značne zapotíte.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Rozpleťte nejasnosti ohľadom vraždy Beverly Johnsonovej

Nikoho určite neprekvapí prítomnosť skrytých predmetov, ktoré sa objavovali už v predchádzajúcich dieloch a ani tu nebude ľahké je pozbierať všetky. Predmety sú ukryté nielen na súši ale aj napríklad pod vodou a to z hľadania už robí poriadnu výzvu. Predmety nebudete získavať len pre svoj dobrý pocit, ale budete s ich pomocou schopní rozlúštiť záhadnú vraždu Beverly Johnsonovej, ktorá je matkou Carla Johnsona, ktorý predstavoval hlavného hrdinu v hre San Andreas.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Kľúčové vlastnosti

Táto hra je tým najlepším čo doposiaľ v tejto veľmi obľúbenej hernej sérii vyšlo. Grafické spracovanie je vykonané na jednotku s hviezdičkou, herný svet je ďaleko väčší ako kedykoľvek predtým a mesto je plné pulzujúceho ruchu, ktorý sa mení podľa dennej doby. Je libo vyraziť si za romantickým západom slnka na pláž, preskúmavať najrôznejšie usadlosti alebo preháňať sa po uliciach preľudneného mesta. Trojica hrdinov znamená, že v jedinej hre sú ukryté tri vydarené príbehovej línie, ktoré sa neustále prepletajú a medzi ktorými je nutné sa neustále prepínať. Zvládnete povahy Michaela, Franklina alebo psychopatického Trevora a upevníte svoje postavenie proti silnej konkurencii?

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk