Najlacnejsie-PC.sk

Battlefield 1: Revolution - PC, originálna krabicová verzia

Základná hra a Premium pass s DLC. Battlefield 1 predstaví svet na pokraji ničivej vojny. Čakajú vás veľkolepé bitky vo stiesnené atmosfére obliehaného francúzskeho mesta, v strážených horských pevnostiach talianskych Álp alebo uprostred piesočných dún Arábie.

Viac detailov

Znížená cena!
47,11€ s DPH

70,37€ s DPH

BF1RPC

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


Základná hra a Premium pass s DLC
- They Shall Not Pass Expansion Pack
- In the Name of the Tsar Expansion Pack
- Turning Tides Expansion Pack
- Apocalypse Expansion Pack


Battlefield 1 predstaví svet na pokraji ničivej vojny. Čakajú vás veľkolepé bitky vo stiesnené atmosfére obliehaného francúzskeho mesta, v strážených horských pevnostiach talianskych Álp alebo uprostred piesočných dún Arábie.

Multiplayer pre 64 hráčov
Staňte sa spolu s vernými spoluhráčmi súčasťou nejepičtějších bitiek v dejinách akčných hier až pre 64 hráčov, buď v úlohe pechoty alebo s vojenskou technikou a ovládajte tanky, motocykle, dvojplošník aj obrie bojové lode.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Úsvit modernej vojny
Zúčastnite sa jedných z najväčších bitiek, aké ľudstvo kedy poznalo. Vojnový konflikt, v ktorom sa rysujú korene modernej vojny, zúri na zemi, na mori i vo vzduchu pri horských pevnosťou v talianskych Alpách aj na slnkom spálené arabskej púšti.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohromujúca deštrukcie

Intuitívny systém deštrukcie zabezpečí, že každá bitka bude úplne iná. Budete ničiť vozidlá a demolovať celej budovy. Mohutným explóziám neodolajú drevené zruby, masívne kamenné pevnosti ani zeme pod nohami vojakov.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Vojnové príbehy
V dobrodružnej kampani objavíte svet uprostred ničivej vojny a globálny konflikt zachytíte očami niekoľkých rôznych postáv, ktoré sa stanú svedkami úsvitu modernej vojny.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk