Najlacnejsie-PC.sk

Far Cry Primal - PC DVD, originálna krabicová verzia

Temný praveký svet, keď sa ešte človek nemohol považovať za kráľa zvierat, ale naopak často končil na jedálničku divokých šeliem je späť. Doba kamenná mala určite svoje čaro, ale každý deň bol pre ľudskú populáciu súbojom o prežitie. Okrem nebezpečné zveri, ktorú budete môcť loviť, sa budete musieť vyrovnať aj s nepriateľskými kmeňmi a ďalšími nástrahami uvedené doby.

Viac detailov

Znížená cena!
27,12€ s DPH

35,14€ s DPH

FRPPC

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


Doba kamenná v úžasnom grafickom prevedení

Temný praveký svet, keď sa ešte človek nemohol považovať za kráľa zvierat, ale naopak často končil na jedálničku divokých šeliem je späť. Doba kamenná mala určite svoje čaro, ale každý deň bol pre ľudskú populáciu súbojom o prežitie. Okrem nebezpečné zveri, ktorú budete môcť loviť, sa budete musieť vyrovnať aj s nepriateľskými kmeňmi a ďalšími nástrahami uvedené doby. To všetko a oveľa viac v prekrásnom grafickom kabátiku a doplnené nebývalo napínavú atmosférou.

Ako to celé vlastne začalo

Príbeh začína po rozprášení vášho kmeňa, kedy zostanete ako jediný preživší a navyše sa v podobe mladíka Takkara budete musieť naučiť všetkým zručnostiam, ktoré doteraz patrili dospelým lovcom. Zaobstarajte si z okolitých materiálov zbrane a vydajte sa prežiť do rozľahlej krajiny Oros.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Buďte učenliví

Naučte sa novým veciam od ľudí, ktorých stretnete a postupne si okolo seba vybudujte fungujúci kmeň, ktorý bude naberať na sile. Lebo v okolí nie sú len zvieracie nepriatelia, ale veľkým protivníkom budú prevažne nepriateľské kmene. Tie sa vás budú snažiť vyhladiť, aby tak získali viac potravy pre vlastné populáciu.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Lovte a nebuďte korisťou

Zbrane možno vyrábať napríklad z kameňa alebo kostí ulovených zvierat. Dôležitou vlastnosťou pre prežitie je aj naučiť sa ovládať oheň, ktorý je skvelým ochrancom pred divou zverou. A tej je v lesoch a tajgách po ústupe doby ľadovej naozaj značné množstvo. Budete sa tu stretávať s hybkými jeleňmi, vlkmi ale tiež napríklad obrovitými mamuty alebo ukrutným šablozubým tigrom.

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk