Najlacnejsie-PC.sk

Zaklínač 3: Divoký hon (The Witcher 3: Wild Hunt) - CZ PC DVD, originálna krabicová verzia

Zaklínač: Divoký hon (edícia Hra roku) je príbehové RPG novej generácie, nadväzujúci na cenami ovenčenej predchodcu a slávnu knižnej sérii. Môžete sa tešiť na ohromujúci fantasy svet, plný života a nepreberného množstva úloh. Stovky miest k nekonečnému objavovanie a hlavne výborne napísaný príbeh plný zásadných rozhodnutí, ktoré ovplyvnia hrateľnosť a budúce dej.

Viac detailov


36,01€ s DPH

Z3DHPC

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


Obsah balenia
- základná hra Zaklínač 3: Divoký hon
- datadisk Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z kamene
- datadisk Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi
- všetkých 16 DLC a všetky doterajšie aktualizácie

 

Zaklínač: Divoký Hon je príbehové RPG novej generácie, nadväzujúci na cenami ovenčenej predchodcu a slávnu knižnej sérii. Môžete sa tešiť na ohromujúci fantasy svet, plný života a nepreberného množstva úloh. Stovky miest k nekonečnému objavovanie a hlavne výborne napísaný príbeh plný zásadných rozhodnutí, ktoré ovplyvnia hrateľnosť a budúce dej.

Opäť sa vracia starý známy lovec monštier - Geralt z Rivie. Teraz však stojí pred svojím doposiaľ najťažšou úlohou. V obrovskom a drsnom svete, zmietanom vojnou, musí nájsť Dieťa Proroctvo. Na svojej ceste navštívi mnoho rozličných miest, nebezpečných pirátskych ostrovov, zradných horských chodníkov, polozabudnutých jaskýň a ďalších miest, o ktorých neradno sa zmieňovať.

Hrajte ako profesionálny zabijak monštier
Už od raného detstva sú trénovanie a geneticky mutovanie tak, aby dosiahli nadľudských schopností, obrovskej sily a bystrých reflexov - zaklínači sú akousi nedôveryhodnou protiváhou k brutálnemu svetu, zamořenému monštrami a netvormi.
- Likvidujte protivníkmi tými najdesivejšími spôsoby, za pomoci radu vylepšitelných zbraní, najrôznejších elixírov a ničivé bojové mágie.
- Lovte širokú škálu rozmanitých monštier. Od divokej zveri potulujúce sa v horských priesmykoch, až po nadprirodzene silné predátormi číhajú v temných tieňoch mestských ulíc.
- Investujte vaše ťažko získané odmeny do vylepšenia výzbroje, nakupujte na mieru robená brnenie alebo jednoducho všetko prosázejte v konských pretekoch, kartách či sa stretnite v pästné bitke. Nočná zábava v Zaklínačovi nepozná hraníc ...

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Objavte tak trochu iný fantasy svet
Obrovský svet zaklínača je stvorený pre nekonečné objavovanie a stovky dobrodružstvo. Jeho veľkosť, detailnosť a komplexnosť prekonáva všetko, čo sme zatiaľ v hrách videli.
- Precestujte každý kút, objavujeme zabudnuté ruiny, jaskyne a vraky. V mestách obchodujte s kupci a trpasličími kováči. Lovte na rozľahlých planinách, skaliscích i otvorenom mori.
- Uzatvárajte dohody so zradnými generálov, zákernými čarodejnicami a skorumpovanými kráľovskými majestáty. Poskytujte im temné a nebezpečné služby, ktoré zvládnete iba vy.
- Robte rozhodnutia, ktoré prekračujú hranice dobra alebo zla a postavte sa ich ďalekosiahle dôsledky.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Dostihnú dieťa proroctvo
Prijmite doteraz najdôležitejšie kontrakt. Vystopujte Dieťa Proroctvo, ktoré je kľúčom k záchrane či zničenie tohto sveta. Žijúca zbraň moci, ktorého existencia bola predpovedaná starodávnymi elfskými legendami.
- Diablovi sa zúrivým vládcom, duchom ovládajúcim divokú prírodu a v neposlednom rade tiež skryté hrozbe číhajú kdesi v kútiku.
- Určite svoj osud vo svete, ktorý možno ani nestojí za záchranu.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Nová generácia je tu
- Nový REDengine 3 bol vytvorený špeciálne pre hardware novej generácie. Vďaka tomu je svet Zaklínača až neuveriteľne živý a vizuálne prepracovaný až do tých najjemnejších detailov.
- Dynamické počasie a denný / nočný cykly realisticky ovplyvňujú správanie obyvateľov miest i divokých monštier. Svet Zaklínača si tak žije vlastným životom.
- Rozsiahly príbeh je plný dôležitých i menších rozhodnutia, ktoré ovplyvnia jeho vývoj i zmeny vo svete.

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk