Najlacnejsie-PC.sk

World of Warcraft: Battlechest - PC DVD, originálna krabicová verzia

Battlechest edícia obsahuje základný World of Warcraft, datadisky The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor a dve príručky.

Viac detailov

Znížená cena!
18,53€ s DPH

19,26€ s DPH

WOWBPC

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


World of Warcraft Battlechest obsahuje:
- základnú hru World of Warcraft
- datadisk The Burning Crusade
- datadisk Wrath of the Lich King
- datadisk Cataclysm
- datadisk Mists of Pandaria
- datadisk Warlords of Draenor (nie je fyzicky súčasťou balenia, pridá sa automaticky k účtu po aktivácii na Battle.net)
- 30 dní predplatného zdarma (pre nové účty)

World of Warcraft

Štyri roky uplynuli od udalostí Warcraft 3: Reign of Chaos a neistota zviera zdecimovaný svet Azeroth. A zatiaľ čo víťazné rasy sa dali do znovubudovania svojich zruinovaných kráľovstvo, temné sily opäť povstali, aby znovu šírili mor a skazu ... Ako člen jednej z konfliktných rás máte jedinečnú príležitosť preskúmať svet Warcraftu, známy zatiaľ len zo série vydarených real-time stratégií , z úplne inej perspektívy. Tentokrát nebudete len nejaká vyššia sila, koordinujúca pohyb malých pešiakov. Tentoraz VY budete tým pešiakom a spolu s tisíckami a tisíckami ďalšími hráčmi budete písať dejiny Azerothu. Tvorcovia upustili od prepracovaného súbojového systému a celú hru sa snažia, ako vôbec prvý v odbore, směrovati skôr k príbehovej časti. Už teraz na vás čakajú stovky rozmanitých úloh, ktoré vás prevedú po celom svete. Pomocou farmárom všetko začína a infiltráciou do nepriateľských opevnení to končí. Nie, nekončí. Stále nové úlohy, nádherný svet Warcraftu, rozmanitá monštrá, jedinečné lokácie - to je World of Warcraft.

World of Warcraft: The Burning Crusade

World of Warcraft: The Burning Crusade je skvelý datadisk k mnohokrát ocenenej masívnej multiplayerovej RPG od Blizzardu. Známemu hernému svetu dodáva nový rozmer - obohacuje ho o nové rasy, krajiny, bojiská, povolania, predmety a ešte oveľa víc.Od porážky Burning Legions pri Mount Hyjal už uplynulo pár rokov a národy Azerothu sa stále snažia spamätať z utrpených rán a príkoria. Hrdinovia z hordy i aliancie začali objavovať nové krajiny. Prešli dokonca aj temným portálom, ktorý ich zaviedol do nových krajín za hranicami známeho sveta. Nájdu tu priateľov, alebo nepriateľov? Aké nebezpečenstvá a odmeny tu na nich čakajú? A čo budú robiť, ak zistí, že porazení démoni sa vrátili a chcú znovu obnoviť svoje hrozné ťaženie známe ako Burning Crusade? Tešiť sa môžete na napr. Zvýšenie skúsenostného limitu až na úroveň 70, dve nové rasy vrátane magických krvavých elfov, nové počiatočné zóny QuelThalas a ďalšie, celý nový kontinent Outland, kam sa dá dostať temným portálom (Dark Portal), v Outland, v Azerothu aj inde kopa nových vysokoúrovňových dungeonov, v Outlandu nový spôsob leteckej prepravy, celý rad nových a nebezpečných príšer vrátane mocných bossov priamo v krajine, stovky nových úloh, stovky nových predmetov, novú profesiu: Jewelcrafting (vylepšovanie predmetov pomocou drahokamov), predmety vylepšené drahokamami ( tzv. Socketed) a ešte oveľa, oveľa viac.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

World of Warcraft: Wrath of the Lich King je druhý datadisk k mnohokrát ocenenej masívnej multiplayerovej RPG od Blizzardu. Známemu hernému svetu dodáva nový rozmer - obohacuje ho o nové rasy, krajiny, bojiská, povolania, predmety a ešte oveľa viac.

Príbeh sa točí okolo honby na Lich Kinga menom Arthas Menethil a jeho nemŕtvu armádu Scourge. Hráči sa budú za ním / naň vydávať z dvoch oblastí s podobnými questy, ktoré ale budú určené len pre postavy na leveloch 68 - 72. Chýbať tu však nebudú ani dungeony pre postavy na 70.-80. levelu. Hráči sa môžu tešiť na veľa nových nepriateľov - predovšetkým veľkej severských hromotĺkov nazývaných Vrykul - ale aj priateľov ako sú napríklad malí Tuskarrani.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

World of Warcraft: Cataclysm

Príbeh datadisku Cataclysm sa točí okolo prebudení Deathwinga, dračieho aspektu, predstaviteľa najvyššieho zla vo svete Azerothu. Táto skutočnosť ovplyvní celý doterajší svet! Nenechajte si preto ujsť tento dôležitý míľnik v dejinách Azerothu.

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Ako je z názvu zrejmé, hlavným aktérom budú pandy. Nový datadisk sa bude skutočne odohrávať na novom kontinente Pandaria. Datadisk ponúkne novú rasu - Pandaren (Pandy). Za tie budú môcť hrať ako Horda, tak Aliancia. Ďalej novú triedu - Monk. Ten sa bude môcť špecializovať buď na tanka, Healer, alebo damage dealera. Level cap bude zvýšený na 90, pribudnú nové talenty a staré budú prepracované, bojový systém pre Pety, nové scenáre (flexibilné PvE misie) a dungeony s challenge módom - tzn. akási verzie na Time Trial zo závodných hier. Hlavné záporákom nového datadisku nemá byť výnimočne žiadny veľký nepriateľ, ale vojna samotná.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Warlords of Draenor

Datadisk Warlords of Draenor nás zavedie do doby ohrozenia mieru, kedy staré zlo sa znovu navráti, aby sa pokúsilo rozvrátiť Azeroth, ale to najdôležitejšie je, že datadisk prináša vylepšené modely postáv, nový svet Draenor, maximálna dosiahnutá úroveň sa zvyšuje na 100, pribudnú nové dungeony, nová monštrá, zóny v PVP, mnoho predmetov a ešte viac odmien. Ďalšou novinkou je ovládanie vlastnej armády a stavba pevnosti, kde nebudú chýbať stajne, farmy, zbrojnica či tvorba obchodné trasy.

Jedná sa o online hru a ku hraniu je nutné platiť mesačné poplatky kreditnou kartou alebo predplatenou kartou.

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk