Najlacnejsie-PC.sk

Logitech Marathon Mouse M705, bezdrôtová myš

Štýlová kompaktná bezdrôtová laserová myš, ergonomický a veľmi pohodlný tvar, 2.4GHz bezdrôtové pripojenie s miniatúrnym prijímačom do USB (Plug-and-forget), napájanie z dvoch AA batérií s výdržou až 36 mesiacov.

Viac detailov

Znížená cena!
39,91€ s DPH

48,35€ s DPH

MM705

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


Štýlová myš elegantného moderného dizajnu pre pravákov, tak by znela stručná charakteristika optickej myši Logitech s označením M705. U myši Logitech M705 sa jedná o bezdrôtové prevedenie tejto periférie s laserovým snímaním pohybu za pomoci prestížneho snímača.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zaoblený dizajn

Tento nástupca štandardných kancelárskych myší v striebornom prevedení má zaoblený dizajn, vďaka ktorému sa hodí pre držanie predovšetkým v pravej ruke. Pogumovaná bočná časť pre palec je pre pohodlie tým pravým a navyše zaručí, že Vám myš len tak ľahko nevykĺzne.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Až tri roky na batériu

Vďaka chytrému power managementu, ktorý myš uspí po určitej dobe nečinnosti, sa životnosť jedného nabitie batérií, podľa výrobca, pohybuje v rozsahu niekoľkých rokov (podľa údajov výrobca až tri roky) podľa frekvencie používania.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zostava tlačidiel

Ide o laserovú bezdrôtovú myš so základnou zostavou tlačidiel - dvojicu tých tradičných doplňuje rolovacie naklápacie koliesko, ktoré zároveň funguje ako tlačidlo tretie a disponuje tiež funkciou skrolovania vo 4směrech s možnosťou programového nastavenia funkcie všetkých tlačidiel.


Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Unifikovaný prijímač Logitech

Pokročilá technológia Logitech Advanced prináša presné ovládanie a prijímač Unifying navyše dovoľuje bezdrôtovo pripojiť niekoľko kompatibilných zariadení a samotnú myš môžete začať používať takmer ihneď po pripojení prijímača. Miniatúrny unifikovaný prijímač do USB portu pracuje v pásme 2.4GHz a vďaka jeho vskutku miniatúrnym rozmerom môže zostať zasunutý v USB portu a nikdy nebude prekážať.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Kľúčové vlastnosti

Myš má vysoké rozlíšenie laserového snímača (1000 dpi) pre presný a plynulý pohyb po obrazovke. Myš je určená pre rozhranie USB a pripája sa pomocou miniatúrneho prijímača unifikovaného prevedení s možnosťou komunikácie až s piatimi kompatibilnými zariadeniami naraz.

 

Záruka: 24 mesiacov

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk