Najlacnejsie-PC.sk

Razer Sphex v2 Mini, plastová podložka pre hernú myš

Minimalistická herná podložka, hrúbka 0.5mm, vhodná pre optickú i laserovú myš. Materiál polykarbonát.

Viac detailov

Znížená cena!
11,47€ s DPH

13,79€ s DPH

MPRSV2M

Dostupnosť: SKLADOM 2ks


Určené hráčom: Razer Sphex v2 Mini

Minimalistická herná podložka, ktorá je vyrobená z extra odolného polykarbonátu. Vhod príde napríklad do stiesnenejších herných priestorov. Ponúka dokonalú trakciu pre optické i laserové myši. Jej špecifický povrch umožňuje nielen veľmi plynulý sklz myši, ale aj veľmi presné ovládanie.

Extrémne nízka

S hrúbkou približne 0.5 milimetra sa z Razer Sphex v2 Mini stáva veľmi kompaktnou podložkou pod hernú myš. Hrúbka tejto podložky je mimo iného jej vyhľadávanou vlastnosťou. Hráči tak nie sú obťažovaní jej príliš vysokú hranou a Sphex v2 tvoria napríklad s počítačovým stolom jeden nerušený celok bez rušivých prechodov.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Navrhnutá pre rýchlosť a ovládateľnosť

Táto herná podložka je starostlivo spracovaná tak, aby ponúkla vyvážené vlastnosti pre rôzne herné štýly. Výsledkom je produkt, ktorý ponúka perfektnú sklznú plochu pre myš a zároveň umožňuje jej skvelú ovládateľnosť.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Výnimočne odolná

Povrch tejto hernej podložky tvorí polykarbonát, ktorý bol otestovaný vo vysokej záťaži - je odolný voči roztrhnutiu aj poškodeniu po dopade ťažšieho predmetu (napríklad úderom myši). Extrémna odolnosť podložky sa hodí napríklad pri dlhotrvajúcich herných seansách, kde je potrebné spoľahnúť sa na kvalitnú a trvanlivú výbavu.

Kľúčové vlastnosti

Extrémne odolná herná podložka z polykarbonátu pod optickú alebo laserovú počítačovú myš, ktorá je tenká iba 0.5 milimetra. Jej spodná časť je pogumovaná pre optimálnu priľnavosť k podložke.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Hmotnosť 35g.

 

Záruka: 24 mesiacov

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk