Najlacnejsie-PC.sk

The Sims 4 (hra + rozšírenie Život na Ostrove) - PC DVD, originálna krabicová verzia

Preskúmajte v rozšírení The Sims 4 Život na ostrove bezstarostný svet zaliaty slnkom, pieskom a nekončiaci zábavou, kde si vaši Simíkovia vytvorí vlastný raj. Či už sa vaši Simíkovia chcú zapojiť do ochrany prírody alebo radi bývajú mimo civilizáciu, tu s tým môžu začať a vychutnať si všetko, čo táto jedinečná kultúra ponúka.

Viac detailov


68,15€ s DPH

HS4ZNO

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


Obsah balenia

- základná hra The Sims 4
- rozšírenie Život na Ostrove

 

Preskúmajte v rozšírení The Sims 4 Život na ostrove bezstarostný svet zaliaty slnkom, pieskom a nekončiaci zábavou, kde si vaši Simíkovia vytvorí vlastný raj. Či už sa vaši Simíkovia chcú zapojiť do ochrany prírody alebo radi bývajú mimo civilizáciu, tu s tým môžu začať a vychutnať si všetko, čo táto jedinečná kultúra ponúka. Užívajte si tradičné udalosti, oblečte sa do miestneho oblečenia alebo si dajte lahodný nápoj z piepra - kavu. To všetko patrí k ostrovnému životu na Sulani.

Relax

Vitajte v Sulani, kde slniečko krásne svieti a noci sú tu absolútne pohodové. Napnite plachty a vyplávajte do trblietavých vôd vo svojej ostrovnej kanoi, zaplavejte si do sýtosti a preskúmajte vo svojom plavidle okolí. Postavte veľkolepý hrad z piesku, opaľujte sa, a dokonca sa môžete stretnúť aj s morskou pannou!

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zapojte sa a pomáhajte

Pridajte sa k ochrancom prírody, zbavte pláže odpadkov a sledujte, ako s pomocou vašich Simíkov celý ostrov rozkvitne. Vyrazte na vlny a vydajte sa na kariérnu dráhu rybára alebo potápača alebo sa staňte plavčíkom a starajte sa o bezpečie miestnych na plážach. Nechcete stálu prácu? Žiadny problém! Simíci tu môžu chodiť na brigády alebo si na živobytie zarobiť rybárčením.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Miestna kultúra

Tradície sú na Sulani hlboko zakorenené a vaši Simíkovia si môžu vychutnať všetko, čo ponúkajú. Ponorte svojich Simíkov do nového životného štýlu: vezmite ich na grilovanie pri ohnisku, zoznámte ich s miestnym folklórom, nechajte ich ochutnať tropické pochúťky a pohovorte si s predkami z ostrova.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ostrovný štýl

Navlečte Simíkov do tropických hávu inšpirovaných slnkom, pieskom a vlnami. Alebo sa pripravte na vodnú zábavu, ako je šnorchlovanie a plávanie. Zariaďte si rustikálnu oázu predmety do domácnosti a odreagujte sa v tiki bare. Keď žijete na ostrove, všetko je úplne v pohode (len si dávajte pozor na spáleniny od slniečka).

 

Záruka: 24 mesiacov

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk