Najlacnejsie-PC.sk

Yenkee Ambush Set, herný set klávesnica, myš, slúchadlá s mikrofónom, CZ/SK

Kompletná sada aj pre skúsených hráčov, obsahuje optickú myš (citlivosť až 3200dpi, RGB podsvietenie), podsvietenú multimediálnu klávesnicu (funkcia Anti-ghosting, zamknutie Win klávesy) a pohodlné slúchadlá (polohovateľný mikrofón, ovládanie hlasitosti, 50mm reproduktory, impedancia 32 ohmov, frekvenčná odozva: 20Hz-20kHz).

Viac detailov


53,19€ s DPH

KSYAS

Dostupnosť: SKLADOM 1ks


Aj pre skúsených gamerov: Herný set Ambush

Herný set Ambush je určený príležitostným a stredne pokročilým hráčom. Sada obsahuje plne programovateľnú myš s nastaviteľnou citlivosťou až 3200dpi a RGB podsvietenie. Unikátne podsvietenú multimediálnu klávesnicu s funkciou Anti-ghosting a Win-lock a extrémne pohodlné slúchadlá s polohovateľným mikrofónom a ovládaním hlasitosti.

Pozlátený USB konektor

Drôtová herná myš Ambush, ktorá je súčasťou tohto setu, vás prekvapí osobitým podsvietením. Pomocou dodávaného softvéru môžete pre každú hodnotu DPI nastaviť vašu obľúbenú farbu. Funkciu tlačidiel je možné naprogramovať, možno vytvárať a upravovať makrá. Je podporované nastavenie rýchlosti kurzora, rýchlosti poklepanie, rýchlosti pretáčanie a pod.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

S vynikajúcou citlivosťou

Citlivosť snímača myši je možné nastaviť až na 3200dpi a frekvencii snímania možno nastaviť v rozmedzí 125 až 1000Hz. Pogumovaný povrch a ergonomický dizajn zaisťujú pohodlné používanie myši ako pri hraní hier, tak pri práci v kancelárii.

Počujete najnepatrnejší zvuk

Herné slúchadlá Ambush s čistým a presným zvukom sú ideálnou voľbou pre hranie hier, počúvanie hudby a konverzáciu prostredníctvom VoIP služieb. Pohodlné používanie bez rušenia šumom pozadia a tlaku na uši vďaka ergonomicky navrhnutým náušníkom. Hlasitosť nastaviteľná ovládačom na kábli a možnosť nastavenia optimálnej polohy mikrofónu pre čistý prenos hlasu.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Drôt nikdy nesklame

Drôtová herná klávesnica vás prekvapí pôsobivým podsvietením. Ponúka výber z troch základných farieb. Môžete upraviť úroveň jasu alebo nastaviť trojfarebné alebo jednofarebné pulzné podsvietenie. "Zamknutie klávesy Windows" vám umožňuje deaktivovať funkciu klávesy Windows a zabrániť náhodnému vyvolaniu úvodnej obrazovky systému Windows počas hrania hier. Obsahuje devätnásť kláves s funkciou Anti-ghosting, podporuje súčasný stisk niekoľkých klávesov, bez toho aby došlo k akémukoľvek konfliktu alebo zlyhanie príkazu. Multimediálne klávesy vám umožňujú spúšťať a ovládať niektoré najpoužívanejšie aplikácie stlačením jedinej klávesy.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Podložka pod myš

Skvelá podložka s povrchom z 3D tkaniny so skvelými klznými vlastnosťami zaisťuje optimálne vedenie myši a významne vylepšuje presnosť a správnosť funkcie snímača myši. Vysoko priľnavá nekĺzavá gumová základňa zabraňuje kĺzaniu a pohybu podložky. Farebné prešívané okraje bráni štiepeniu alebo odlupovaniu povrchu a zaisťuje viditeľnosť okrajov podložky. Podložka pod myš AMBUSH je vhodná pre snímače optických a laserových myší. Povrch je z polyesterových vlákien, spodná strana z prírodnej gumy. Rozmery podložky sú 400x300x4 milimetra.

Kľúčové vlastnosti

Moderné sada počítačových periférií, ako pre začínajúcich, tak pre skúsených hráčov. Obsahuje optickú myš s citlivosťou až 3200dpi a s RGB podsvietením vrátane pozláteného USB rozhranie. Súčasťou sady je podsvietená multimediálna klávesnica s funkciou Anti-ghosting aj s možnosťou zamknutie Win klávesy. Poslednou súčasťou sady sú veľmi pohodlné slúchadlá s polohovateľným mikrofónom, ovládaním hlasitosti a s 50mm reproduktormi. Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti týchto slúchadiel patrí impedancia 32 ohmov a frekvenčná odozva 20Hz-20kHz.

 

Záruka: 24 mesiacov

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk