Najlacnejsie-PC.sk

Počítačová zostava s 4 jadrovým procesorom 4x3.4GHz a Radeon R7 - PC

miniPC, CPU X4 3.4GHz, 1TB (1000GB) HDD SATA3, 4GB RAM DDR4, DVDRW, AMD Radeon R7, USB3.1

Viac detailov


263,42€ s DPH

PC2

Dostupnosť: SKLADOM 3ks


Technická špecifikácia:

 

CASE

(skriňa)

 

SilentiumPC Armis AR1, minitower, mATX, USB, čítačka pamäťových kariet, čierna

mATX - približne polovičná veľkosť ako u klasického stolného počítača

 

ZDROJ

 

EVOLVEO Pulse, výkon 350W, ATX, napájací kábel


DVD vypaľovacia mechanika

 

LG GH24NS, DVD±RW, DVD-RAM, SATA, čierna

 

CPU

(procesor)

 

AMD A8-9600 PRO Bristol Ridge, 4 jadrá, 3.4GHz, 2MB, 65W, AM4, s chladičom

 

Základná doska

 

Gigabyte A320M-S2H, AM4, DDR4, SATA3, PCI-e, USB3.1, USB2.0, mATX

 

RAM

(operačná pamäť)

 

Evolveo Zeppelin Gold, 4GB DDR4, 2400MHz, CL17

 

HDD

(pevný disk)

 

WD WD10EZEX, 1TB, 7200rpm, SATA3, 64MB, 3.5"

 

Grafické jadro

 

AMD Radeon R7, 900MHz, VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI

 

Samozrejmosťou je záruka 24 mesiacov (u niektorých komponentov je možné záruku predĺžiť na 36 mesiacov).

Každú zostavu v ponuke je možné na želanie zákazníka akokoľvek upraviť.

Pri všetkých počítačových zostáv je pred odoslaním optimálne nastavený BIOS a odskúšaná funkčnosť.

 

 

 

Podrobný popis:

 

Skriňa

Armis AR1

 

 

 

 

Minitower SilentiumPC Armis AR1 prináša ultimátnou kombináciu elegantného štýlu a vynikajúceho pomeru cena/výkon, ktorá je primárne zameraná na užívateľov opierajúcích s obmedzeným rozpočtom. Cez svoj extrémne malý pôdorys, je interiér prekvapivo priestranný a umožňuje tak inštaláciu najmodernejších komponentov a základné dosky formátu ATX.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Výhody SilentiumPC Armis AR1 Pure Black

  • Elegantný dizajn a vynikajúci pomer cena/výkon
  • Podpora základných dosiek formátu ATX
  • Dostatok priestoru pre výkonnú grafickú kartu a chladič CPU
  • SD/MicroSD čítačka kariet na prednom paneli
  • Dva prachové filtre

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Interiér

Vnútri skrine sa nachádza 2x3.5" a 3x2.5" pozícia pre HDD/SSD. Je tu tiež externá 1x5.25" pozícia. Maximálna dĺžka grafické karty je 320mm. Výška chladiča CPU môže byť maximálne 159mm.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Exteriér

Rozmery skrine sú 415x193x371 mm. Na prednom paneli nájdete 2x USB3.0 konektory, kam je možné ľahko pripojiť najrôznejšie periférie, ako sú myši, klávesnice, externé disky, a ďalšie zariadenia, čítačku SD/Micro SD kariet a v neposlednom rade tiež tradičnou dvojicu audio konektorov 3.5mm jack.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitnú počítačovú skriňu typu Minitower. Vhodná pre základné dosky formátu ATX, mATX a mini-ITX s platformou Intel i AMD. Rozmery skrine činí 415x193x371 mm. Obsahuje interné pozície pre 2x3.5" a 3x2.5" HDD/SSD a 1x5.25" externú pozíciu pre mechaniku či iný rozširujúci modul. Maximálna dĺžka VGA karty je 320mm. Maximálna výška chladiča CPU je 159mm. Skriňa má 2 pozície pre ventilátory. Súčasťou je 1x 80mm ventilátor. Na prednom paneli sa nachádzajú 2x USB3.0 konektory, čítačka kariet SD/microSD a 2x 3.5mm jack.

 

 

Zdroj

Pulse 350W

 

 

 

 

Tichý napájací zdroj s účinosťou 82% a EPS. Štandard EPS12V je štandard kompatibilný s ATX pôvodne určený nornú SSI (Server System Infrastructure) pre napájacie zdroje do serverov zaisťujúce silnejší a stabilnejší prostredie. Zdroj disponuje pasívnym PFC, ktoré vďaka redukcii fázového posunu prúdu a napätia zabezpečuje väčšie využitie napájacieho prúdu. Túto vlastnosť ocenia najmä používatelia, ktorí majú PC napojenej pre prípad výpadku el. produdu na UPS. Vďaka PFC vydrží UPS zálohovať PC s týmto zdrojom dlhšie.

Tento model je zástupcom zdrojov značky EVOLVEO, ktorá má široké portfólio produktov. Jedná sa o zdroj, ktorý je vybavený tichým 120mm ventilátorom s reguláciou otáčok a disponuje maximálnym výkonom 350W. Pre pripojenie periférií na zdroji nájdete dvojicu konektorov molex a štvoricu konektorov SATA.

Zdroj spĺňa špecifikácie ATX 2.2 a je vybavený pasívne korekciou účinníka (PFC).

 

 

DVD mechanika

GH24NS

 

 

 

 

 

 

 

Interná vypaľovacia mechanika LG GH24NS je ideálnym riešením pre ochranu Vašich dôležitých dát. Vďaka bezpečnostné technológií SecurDisc umožňuje chrániť obsah napaľovaných CD/DVD heslom, digitálnym podpisom, overiť integritu a autentickosť obsahu. Čítanie takýchto médií je možné na akomkoľvek PC pri použití InCD 5.5 alebo InCD Reader 5.5.

Mechanika podporuje zápis, prepis a čítanie bežných formátov DVD diskov - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM a klasických CD-R/RW. Rýchlosti zápisu/prepisu pre DVD+R/RW médiá sú 24/8x, zápis na DVD+R DL disky zvláda rýchlosťou 16x. Pre DVD-R/RW médiá potom sú rýchlosti zápisu/prepisu 24/6x a zápis na DVD-R DL disky zvláda rýchlosťou 12x. DVD-RAM disky mechanika zapisuje rýchlosťou 12x. Táto mechanika si poradí aj s CD-R/RW médiami - rýchlosť zápisu je 48x a prepisu 32x. Čítanie všetkých podporovaných typov médií dosahuje rýchlosť až 16x DVD a pri CD potom 48x v závislosti od typu média.

Mechanika LG GH24NS disponuje vnútorným rozhraním Serial ATA 1.5Gbs a je vybavená 0.75MB vyrovnávacím bufferom a ochranou proti podtečeniu bufferu. Priemerná prístupová doba je 125ms pre CD a 145ms pre DVD-ROM médiá. Vďaka už spomínanej podpore všetkých troch DVD formátov aj dvojvrstvových médií sa nemusíte báť, že by si mechanika nevedela poradiť s DVD diskom od Vášho kamaráta alebo kolegu a nebudete mať problém vytvoriť si DVD disk s videom pre Váš stolný prehrávač.

Rozmery mechaniky sú 146x41.3x165 mm a hmotnosť 700g.

 

 

Procesor

A8-9600 PRO Bristol Ridge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. generácia PRO procesorov bola vytvorená, aby odpovedala na rapídne sa vyvíjajúce potreby dnešných a budúcich užívateľov a organizácií, pomocou zmysluplné inovácie výkonu a spoľahlivosti. S ich architektúrou, vytvorenú pre produktivitu, optimalizuje AMD cenu vďaka väčšiemu počtu možností a bez obetovania kritických požiadaviek na ovládateľnosť a bezpečnosť. Procesory A8 sú ideálne pre pokročilú produktivitu, tvorbu obsahu, pokročilý multitasking a vzdialenú spoluprácu.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Výkon

AMD, preukázaný technologický pionier, vedie neúnavnú honbu za zmysluplnú inovácií, mierenou priamo na súčasný, vyvíjajúci sa svet IT, od bežných stolových po dôležité mobilné platformy. 7. generácie AMD PRO prináša prelomovú architektúru, výkon a účinnosť optimalizované pre výpočtové technológie a spoluprácu v reálnom svete.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Spoľahlivosť

AMD PRO procesory sú vytvorenie pre domáce i firemné využitie, podporené výnimočnou kvalitou a vynikajúcou spoľahlivosťou. AMD výrobky sú vytvorené pre každodenné používanie kdekoľvek, s radom funkcií pre mobilné platformy a vstavaným zabezpečením a ovládateľnosťou, ktoré zaisťujú non-stop produktivitu a pokoj duše.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Možnosti

Vytvorené pre vyvíjajúci sa požiadavky dnešných zariadení, užívateľov a organizácií, 7. generácia AMD PRO portfólia pomáha zabezpečiť, aby zákazníci nikdy nezostali uväznení v štandardoch obmedzených IT možností či vlastností, ktoré pridávajú cenu bez zmysluplných výhod. 7. generácie AMD PRO procesorov umožňuje IT profesionálom popremýšľať nad bohatší systémovú konfiguráciou, či už ide o pridanie SSD, viac pamäte či lepšieho a väčšieho displeja, bez presiahnutí rozpočtu.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitný procesor 7. generácie radu PRO, využívajúce socket AM4. Poskytuje 4 fyzická jadrá (4 vlákna), frekvenciu 3.1GHz (3.4GHz turbo) a vyrovnávaciu pamäť cache 2MB (L2). Bol vytvorený pomocou 28nm výrobného procesu. Má integrované GPU AMD Radeon R7. TDP 60W.

 


Základná doska

A320M-S2H

 

 

 

Chcete si postaviť úplne nový počítač, ktorý má skvelé vyhliadky do budúcnosti? Potom vyberte základnú dosku spoločnosti Gigabyte s päticou AM4. Práve tá vám otvorí cestu k osadeniu najnovších AMD procesorov. Táto pokročilá procesorová platforma má toľko výkonu, že v celej rade výpočtových operácií poráža aj oveľa drahšiu konkurenciu.

Kľúčové vlastnosti základnej dosky Gigabyte A320M-S2H

Určena výhradně pro nejmodernější procesory AMD Ryzen
Gigabit LAN s aplikací pro správu síťového provozu
USB 3.1 pro rychlý přenos dat z externích úložišť
Ultrarychlé rozhraní PCIe Gen3 x4 M.2 s podporou PCIe NVMe & SATA
Prověřený zvukový procesor ALC887 s až 7.1kanálovým výstupem
Pokročilá monitorovací technologie Smart Fan 5
Tři grafické výstupy - VGA, DVI, HDMI
Disponuje 4× SATA 6Gb/s
Velikost mATX

Určená výhradne pre najmodernejšie procesory AMD

Gigabit LAN s aplikáciou pre správu sieťovej prevádzky

USB3.1 pre rýchly prenos dát z externých úložísk

Ultrarýchle rozhranie PCI-e Gen3 x4 M.2 s podporou PCI-e NVMe & SATA

Preverený zvukový procesor ALC887 so 7.1-kanálovým výstupom

Pokročilá monitorovacia technológia Smart Fan 5

Tri grafické výstupy - VGA, DVI, HDMI

Disponuje 4x SATA3 6Gb/s

Veľkosť mATX

Bleskurýchly prenos dát

Každý to poznáme. Siahodlhé načítaní operačného systému a spúšťanie aplikácií z klasického pevného disku. Tomu urobili prietrž bleskurýchle SSD disky, ktoré táto doska podporuje. Aby ste nezostarli pri prenose dát z externých úložísk, máte k dispozícii okrem USB2.0 tiež niekoľkonásobne rýchlejší USB3.1.

Brána ku všetkým aplikáciám základnej dosky

Medzi dodávaným softvérom nájdete napríklad Gigabyte AppCenter, čo je rozhranie, ktoré vám dovolia ovládať všetky možnosti základnej dosky. Pre rýchle a stabilné pripojenie k internetu poslúži gigabitová LAN s funkciou cFosSpeed, ktorá poskytne možnosť správy sieťovej prevádzky. Vítané vylepšenie predstavuje detailné meranie teploty celkom na piatich miestach základnej dosky. Podľa teplôt potom môžete riadiť až tri pripojené ventilátory. Táto prínosná funkcia sa skrýva pod označením Smart Fan 5.

 


Operačná pamäť RAM

Zeppelin Gold 4GB DDR4

 

 

 

Pre rozšírenie kapacity operačnej pamäte stolových počítačov/serverov ponúka spoločnosť Evolveo pamäťové moduly štandardu DDR4. Jednotka 4G/2400/XK EG typu DDR4 má kapacitu 4GB a pracuje s kmitočtom 2400MHz. Pamäť zvláda časovanie CL17.

Standard operačných pamätí DDR4 prináša proti pamätiam DDR3 nižšiu spotrebu vďaka využitiu nižšieho pracovného napätia. Zároveň ponúka vyššiu pracovnú frekvenciu základných modelov. Architektúra pamätí DDR4 umožňuje jednoduchšiu komunikáciu s PCI zbernicami.

 


Pevný disk

WD10EZEX - 1TB

 

 

 

 

 

Známa a obľúbená rada diskov Blue firmy Western Digital sa posúva opäť o stupienok vyššie. Tentoraz s prívlastkom dostáva do vienka extrémne tiché prevedenie, vysokej kapacity a poslednú verziu rozhranie Serial ATA ponúkajúce vyššie maximálne dosiahnuteľné prenosové rýchlosti až 6Gb/s, samozrejme so zachovaním spätnej kompatibility pre staršie verzie tohto rozhrania.

Ako už je u diskov radu Blue zvykom, sú vybavené mnohými technológiami (IntelliSeek, ShockGuard, duálne vystavovacie mechaniky), ktoré zaručujú úsporu energie, väčšiu životnosť či veľmi tichú prevádzku. Tieto technológie tiež prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti uložených dát.

Model WD Blue WD10EZEX poskytuje užívateľovi vysokú úložnú kapacitu 1TB dátového priestoru a rýchlosť otáčania platní 7200 otáčok za minútu. Disk zaručuje vysoké rýchlosti prenosu dát. Je tiež vybavený veľkou vyrovnávacou pamäťou 64MB. Väčšia vyrovnávacia pamäť sa prejaví pri náročnejších diskových operáciách a zaručuje väčšiu efektivitu v porovnaní s klasickými diskami s menšou veľkosťou tejto pamäte.

Košík  

(prázdny)
Kontakt Kontakt

Infolinka: +421 950 208 032
E-mail: info@najlacnejsie-pc.sk

Hodnotenie nášho obchodu:

Heureka.sk